O firmie

 

Firma Handlowo-Usługowa "Północ-Południe" jest rozwijającą się firmą transportową, działającą od 1989 r, oferującą usługi międzynarodowe i krajowe. Gwarantujemy dokładność i profesjonalizm działania, szybką oraz sprawną realizację zleceń, indywidualne podejście do każdego klienta, a także rzetelność i niezawodność powierzonych nam zleceń.

 

Współpracując z nasza firmą zapewniacie sobie Państwo gwarancję pod każdym względem.

 

Obsługujemy głównie trasy Polska - Włochy - Polska, a także Niemcy, Belgia Francja, Holandia, Szwajcaria, Wielka Brytania.

 

Negocjujemy ceny indywidualnie z każdym klientem w zależności od rodzaju ładunku oraz trasy, ceny do negocjacji przy każdym transporcie, ceny całoroczne.

 

Specjalizujemy sie w ładunkach częściowych od 1 palety do 24 ton.

 

Rozwój firmy zmierza w kierunku magazynowania i dystrybucji. Działalność prowadzimy w oparciu o stabilną oraz profesjonalną kadrę pracowników obsługi transportu jak i doświadczonych kierowców. Nasza kadra pracownicza liczy 50 osób.

 

Duża liczba samochodów oraz wyspecjalizowana kadra logistyczna to nasze główne atuty. To właśnie dzięki nim Twój towar trafi szybko i bezpiecznie we wskazany punkt, przez co będziesz mógł zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

 

Zapraszamy do współpracy!